Modern room interior with designer furniture

Styl nowoczesny jest obecnie najchętniej wybieranym pośród innych rodzajów aranżacji salonu. Zapewnia urządzenie tej przestrzeni w funkcjonalny sposób, pełen prostoty, które jednocześnie pozwala w łatwy sposób zachować porządek, jak i zachęca do spędzania w salonie czasu. Jak wybrać meble do nowoczesnego salonu i na co warto zwrócić uwagę, urządzając go w ten sposób?

Charakterystyka stylu nowoczesnego

Salon urządzony w stylu nowoczesnym, to proste w kształtach, białe meble, funkcjonalne rozwiązania przestrzenne i ze smakiem dobrane dodatki, które ożywiają przestrzeń. Biała szafa czy komody pod telewizor utrzymane w tym samym odcieniu pozwalają na jasne wyznaczenie poszczególnych stref. Współczesne nowoczesne salony, pełnią bowiem nie tylko funkcję wypoczynkową, ale też bywają połączone z jadalnią czy kuchnią, pozwalając całej rodzinie spędzać wspólnie czas. Meble do salonu białe, z płyty laminowanej są jednocześnie łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy je bowiem regularnie przecierać lekko wilgotną szmatką, aby utrzymać pożądany ład.

Styl nowoczesny to także minimum dodatków, które stanowią jednak często o charakterze wnętrza. Wybierając białe meble i jasne ściany, mamy większą możliwość dobrania fantazyjnych detali, jak zabawne plakaty, obrazy współczesne czy oryginalne lampy, dopełniające starannej aranżacji.

Jakie meble warto wybrać do salonu w nowoczesnym stylu?

Meble do salonu nowoczesnego są nie tylko utrzymane najczęściej w jasnych odcieniach, ale także lekkie. Dzięki temu optycznie powiększają przestrzeń i pozwalają w razie potrzeby lekko zmienić jej aranżację, kiedy przyjmujemy gości lub potrzebujemy więcej miejsca na zabawy dzieci. Praktycznym rozwiązaniem w salonie nowoczesnym są więc komody pod telewizor w strefie wypoczynkowej, stoły w części jadalnej oraz stolik kawowy na kółkach, który bez trudu przesuniemy w inne miejsce, jeśli wymaga tego sytuacja. Zapewniają one wygodę w trakcie oglądania telewizji lub czytania, można bowiem na nich postawić ulubione przekąski czy herbatę. Dostępne w zróżnicowanych formach, o ciekawych kształtach, pozwalają jednocześnie przechowywać gazety i książki, które chcemy przejrzeć lub ulubione gry planszowe pozwalające spędzić czas z całą rodziną.

Nowoczesne stoliki kawowe w sklepie Akord

Nowoczesne ławy i stoliki do salonu dostępne są w szerokiej gamie modeli w sklepie internetowym Akord, pozwalając na urządzenie każdego salonu w wymarzonym przez Państwa stylu. Zapraszamy do zapoznania się z ich pełną ofertą!

Zapraszamy do sklepu http://www.sklep.akord.net.pl

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=