Kupując czy tez budując nowy dom, zaaranżować musimy nie tylko przestrzeń w domu, ale również poza nim. W tym podjazd pod garaż, alejkę dochodzącą do drzwi wejściowych a nawet alejki w ogrodzie. Jakie materiały można do tego wykorzystać?

Jeszcze kilak lat temu, jedyną opcją, która wchodziła w grę były płytki chodnikowe bądź żwir. Alejki ogrodowe żwirem wysypać można – w przypadku podjazdu jest to jednak nieco ryzykowne. O urodzie płytek chodnikowych nie będziemy nawet wspominać.

Teraz – wraz z rozwojem budownictwa – mamy dostęp do wielu nowoczesnych materiałów. Nie tylko kostka betonowa może więc służyć wykładaniu ciągów pieszych w przydomowym ogrodzie. Można też stosować płyty kamienne, kostki z kamienia naturalnego czy mrozoodporne płytki posadzkowe przeznaczone na przestrzenie zewnętrzne. Mimo tych możliwości, większość osób nadal decyduje się na kostkę betonową – dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że dobrej jakości kostka (taka jak kostka brukowa Włocławek) to materiał trwały i nie wymagający pielęgnacji. Nie nasiąka wodą, nie ściera się, nie wypacza, a jej układanie jest szybkie, łatwe i możliwe nawet do samodzielnego wykonania. W porównaniu do innych materiałów na rynku, kostka brukowa jest też relatywnie jednym z tańszych materiałów.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=