Filtr_kieszeniowyFiltrowanie powietrza w pomieszczeniach lakierni przemysłowych w wielu branżach to bardzo ważny temat, któremu należy poświęcić stosunkowo sporo uwagi. Chodzi tutaj przecież nie tylko o bezpieczeństwo wykonywanych prac, ale także o ochronę środowiska. Dlatego też, powinniśmy w tej kwestii rozważyć wiele różnych możliwości, w tym przede wszystkim skupić się na zastosowaniu rozwiązań optymalnych, które w stu procentach będą w stanie zabezpieczyć całe otoczenie wnętrza, a jednocześnie nie dopuścić do zanieczyszczenia środowiska. W tym celu trzeba będzie zastosować odpowiednie filtry powietrza, które usuną wszystkie zanieczyszczenia, co w tym przypadku jest kwestią zdecydowanie najważniejsze.

Zakup odpowiednich filtrów.

Przede wszystkim, trzeba będzie tutaj dopasować odpowiednie filtry, które zapewnią nam prawidłowe oczyszczanie atmosfery, co w tym szczególnym przypadku będzie kwestią zdecydowanie najważniejszą. Tym bardziej, iż jakby nie patrzeć, w przypadku lakiernictwa, będziemy mieli do czynienia ze stosunkowo silnymi zanieczyszczeniami lotnymi, które mogą się uwalniać do atmosfery. Dlatego też tutaj najczęściej jest stosowany profesjonalny filtr PaintStop, który skutecznie wiąże mgiełkę lakierniczą i nie pozwala jej przedostać się do atmosfery wraz z powietrzem. Filtry tego rodzaju powinny być montowane w odpowiednio przygotowanych szybach wentylacyjnych. Bardzo ważną zaletą filtrów PaintStop jest to, iż posiadają dwukolorowe warstwy, dzięki czemu mamy możliwość bezproblemowego montażu maty filtracyjnej w przygotowanych wcześniej filtrach. Po zielonej stronie maty wiązane są wszystkie zanieczyszczenia, a co za tym idzie, są bardzo starannie odseparowane, przez co czystość atmosfery stoi w przypadku zastosowania tego typu rozwiązań na bardzo wysokim poziomie.

Odpowiednie filtry kieszeniowe.

Warto tutaj zainwestować także w odpowiednio dopasowane filtry kieszeniowe, które w bardzo skuteczny sposób będą przechwytywać wszystkie zanieczyszczenia także w odwrotnym kierunku. Chodzi nam tutaj o to, aby do wnętrza pomieszczenia lakierni przemysłowej nie przedostawały się zabrudzenia, które mogłyby skutecznie utrudnić przeprowadzania lakierowania. Musimy przecież pamiętać, iż każde zbrudzenie powietrza, może negatywnie wpłynąć na proces lakierniczy, powodując, iż warstwy lakieru będą niedostatecznie czyste, jak również sprawiając, iż wytrzymałość powierzchni będzie zbyt niska. Jednym słowem trzeba tutaj po prostu zainwestować w odpowiednie filtrowanie powietrza przepływającego do wnętrza pomieszczenia lakierniczego, jak i powietrza odprowadzanego na zewnątrz. Pozwoli nam to na spełnienie wszystkich wymogów zarówno w kwestii jakości przeprowadzanych prac, jak i w kwestii ochrony środowiska, co także jest tutaj bardzo istotne.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=