Testowanie aplikacji może być zarówno czasochłonne, jak i bardzo kosztowne. Prace tego rodzaju usprawnić może wydajny i wszechstronny program. Najlepszym oprogramowaniem do testowania aplikacji jest ReadyApi, o którym opowiadać będzie dzisiejszy artykuł.

Dlaczego warto wybrać ReadyAPI?

Ręczne zarządzanie różnymi technologiami w obrębie jednego sklepu internetowego lub przedsiębiorstwa może być zadaniem trudnym. Dlatego dobrze jest korzystać z narzędzia pozwalającego na optymalizację komunikacji. Tym właśnie zajmuje się Ready API. Nowoczesne rozwiązania programistyczne zaimplementowane w tym oprogramowaniu docenione zostały przez wiele podmiotów. Są wśród nich NASA, FedEx, czy też firma Volvo.

Oprogramowanie to pozwala na szybkie i łatwe tworzenie testów, jak też ich przeprowadzanie. Mogą one być wykonywane w cyklu ciągłym, co ma duży wpływ na wydajność całego procesu testowania. Planowane, jak i przeprowadzane testy mogą być współdzielone z wieloma pracownikami, dzięki czemu komunikacja jest bardziej naturalna, a praca wydajniejsza.

Główne zalety ReadyAPI

Szybkie uruchamianie testów z użyciem tego oprogramowania ma wiele zalet. Do tych najczęściej wspominanych przez programistów należą:

  • Pełny wgląd w wydajność, dzięki czemu deweloperzy mogą tworzyć niezawodny kod;
  • Podgląd wydajności API przed wdrożeniem do środowisk produkcyjnych;
  • Pełne testy szybkości i skalowalności API, w ciągu kilku minut, a nie dni;
  • Możliwość działania na wielu systemach operacyjnych, takich jak Windows, Linux czy też MAC Os;
  • Wysoka wydajność,
  • Intuicyjny interfejs.

Dzięki wyżej wspomnianym funkcjom oraz rozwiązaniom technicznym praca z ReadyAPi jest wygodna, szybka i pozbawiona wielu mankamentów znanych z innych programów tego typu.

ESD – wygodna wersja elektroniczna

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zakupu cyfrowej kopii ReadyAPI. Po zatwierdzeniu zakupu, na adres e-mail podany przy zamówieniu wysłany zostaje plik zawierający kod licencyjny oraz link do bezpiecznej strony, z której można pobrać dane oprogramowanie.

Zapewnia to dużą oszczędność czasu oraz wygodę. Fizyczny nośnik może zostać łatwo uszkodzony lub się zagubić. Poza tym wiele współczesnych urządzeń nie jest już wyposażonych w CD-ROM.

Taki właśnie wygodny sposób zakupu oprogramowania oferuje sklep Vebo. Jeżeli jesteś zainteresowany programem ReadyApi, odwiedź już dziś stronę https://www.vebo.pl/loadui-pro oraz https://www.vebo.pl/smartbear-software. Znajdziesz tam wszystkie informacje na temat tego oprogramowania i dowiesz się jakie rodzaje licencji można wybrać.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=