Problem z popękanymi naczynkami krwionośnymi na twarzy dotyka bardzo szerokiej grupy mężczyzn. Jest to wynikiem dość zróżnicowanych przyczyn. Przede wszystkim trzeba tutaj wymienić wrodzoną wrażliwość skóry, zaburzenia krążenia, czynniki emocjonalne, nadciśnienie tętnicze. Bardzo istotne jest także palenie papierosów oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej. Popękane naczynka niestety nie są niczym przyjemnym, zarówno ze strony estetycznej, jak i komfortu, bowiem mogą powodować pieczenie i swędzenie. Dlatego też, rumień na twarzy u mężczyzn, można i wręcz powinno się leczyć. W tym celu oczywiście wybieramy się do kosmetyczki, która przeprowadzi odpowiednie zabiegi z użyciem lasera, co pozwoli skutecznie pozbyć się popękanych naczynek na skórze naszej twarzy.

Jak leczyć rumień na twarzy u mężczyzn?

Jednym ze zdecydowanie najlepszych rozwiązań w tym zakresie jest wizyta w gabinecie kosmetycznym. W większości z nich realizowane są odpowiednie zabiegi na rumień na twarzy u mężczyzn przy pomocy odpowiednich narzędzi. Najczęściej prowadzone są zabiegi poprzez laserowe naświetlanie miejsc z pękniętymi naczynkami w celu ich zasklepienia i całkowitego uszkodzenia. Następnie w niedługim czasie zostaje ono w procesie resorpcji pochłonięte przez organizm, a na jego miejscu pojawiają się nowe naczynka, już w pełni zdrowe. Istotną kwestią jest tutaj prowadzenie zabiegów laserem o długości fali 532 nm lub 940 nm. Tylko takie długości fali wiązki laserowej są w stanie doprowadzić do wytworzenie odpowiedniej energii w połączeniu z hemoglobiną, bądź też oksyhemoglobiną. Dzięki temu możliwe jest zamknięcie i uszkodzenie pękniętego naczynka.

Dzięki tego typu zabiegom, można skutecznie zlikwidować rumień na twarzy u mężczyzn, bez ponoszenia nazbyt wygórowanych kosztów. Ceny zabiegów będą z reguły w podobnych cenach w większości gabinetów a mogą się kształtować w następujący sposób:

  • Zamknięcie pojedynczego naczynka – ok. 100 PLN.
  • Zamknięcie naczynek na nosie – ok. 200 PLN.
  • Zamknięcie naczynek na policzku – ok. 300 PLN.
  • Zabieg na całej twarzy – od 350 PLN.

Generalnie rzecz wiec ujmując, nie jest to zabieg nazbyt kosztowny, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż dzięki jego przeprowadzeniu można odzyskać spory komfort życia oraz znacznie poprawić estetykę wyglądu swojej skóry.

Czy tego typu zabiegi można przeprowadzać zawsze?

Niestety nie. Tak samo jak w przypadku wielu innych zabiegów, także i tutaj będziemy mieć do czynienia z pewnymi przeciwwskazaniami. Tak więc nie zawsze można usunąć rumień na twarzy u mężczyzn poprzez laserowe zabiegi na rumień. Takie sytuacje będą mieć miejsce w:

  • przypadku przyjmowania antybiotyków (zabieg można wykonać w tydzień po przyjęcie ostatniej dawki
  • skłonności do tworzenia się bliznowców.
  • Choroby nowotworowe
  • Gorączka
  • Stosowanie różnorodnych preparatów z retinolem
  • Stany zapalne w miejscu zabiegowym.

Poza tym, rumień na twarzy u mężczyzn można usuwać bez względu na wiek, jest to zabieg mało inwazyjny i praktycznie bezbolesny. Może co prawda powodować pewne uczucie dyskomfortu, jednakże nie jest to nic nadzwyczajnego.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=