Woman applying cosmetic cream for hands, skincare in bathroom. Bodycare and hygiene, healthcare, beauty products

Dłonie wymagają szczególnie troskliwej pielęgnacji. Jest to bowiem część ciała najbardziej narażona na działanie czynników środowiskowych, takich jak mróz, deszcz, śnieg, wiatr, czy silne słońce oraz detergentów i innych szkodliwych substancji (np. w miejscu pracy). Dlatego tak bardzo ważny jest wybór odpowiedniego kremu do rąk. Jakimi parametrami powinien cechować się ten kosmetyk i jak wybrać ten najlepszy ?

Dobrze dobrane składniki

Krem do rąk powinien przede wszystkim posiadać odpowiednio skomponowane składniki. W ten sposób uzyskuje się formułę zapewniającą nawilżenie, natłuszczenie, regenerację skóry rąk oraz jej ochronę. Jednym z podstawowych związków zawartym w dobrym kremie do rąk jest gliceryna, która silnie nawilża i regeneruje zniszczoną skórę rąk. Substancja ta znacznie podnosi również trwałość kosmetyków oraz dobrze wpływa na ich konsystencję. Pozytywne efekty działania gliceryny na skórę wynikają z jej właściwości higroskopijnych. Oznacza to, że gliceryna bardzo dobrze pochłania wodę, tak potrzebną suchej skórze dłoni. Gliceryna jest ponadto dobrym rozpuszczalnikiem dla tłuszczy, które odgrywają równie ważną rolę w utrzymaniu skóry rąk we właściwej kondycji. Związek ten, wraz z idealnie skomponowanymi składnikami dodatkowymi, takimi jak emolienty, intensywnie nawilża, wygładza, zmiękcza i pielęgnuje suchą skórę, chroni ją przed dalszym przesuszaniem oraz regeneruje uszkodzenia powstałe w wyniku niedostatecznej ilości wody.

Który krem do rąk wybrać ?

Obecnie dostępnych jest bardzo wiele kosmetyków, w tym również kremów do rąk. Wśród tak bogatej oferty bardzo trudno wybrać ten najlepszy. Na szczególną uwagę zasługują produkty Neutrogena. Szeroka gama kosmetyków tej marki bazuje na specjalnej formule norweskiej, która intensywnie nawilża, natłuszcza i regeneruje bardzo suchą, spierzchniętą, a nawet zniszczoną skórę. Wszystko to dzięki glicerynie, emolientom i innym, dobrze dobranym składnikom. Dzięki tak opracowanej formule krem do rąk Neutrogena (https://www.neutrogena.com.pl/product/19) sprawia, że skóra dłoni jest zawsze gładka, miękka, jędrna i dobrze odżywiona. Krem ten ma ponadto postać skoncentrowaną, dzięki czemu wystarczy jedynie odrobina kosmetyku wmasowanego w skórę, aby przynieść jej natychmiastową ulgę. Krem jest zatem niezwykle wydajny. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Co ważne, skład kosmetyku jest prosty, przez co jest on niezwykle bezpieczny dla skóry. Krem do rąk Neutrogena został opracowany we współpracy z dermatologami oraz przeszedł wszystkie wymagane testy. Jest to więc kosmetyk sprawdzony i skuteczny, którzy lekarze polecają swoim pacjentom do właściwej pielęgnacji bardzo suchych i zniszczonych dłoni.

TAGI
Wpisane w: Zdrowie     Tagi: ,

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=