DJ na wesele RybnikJednym z ważniejszych aspektów organizacji imprezy weselnej, jest bez wątpienia wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. W końcu wszyscy zaproszeni goście, poza oczywiście wspólnym ucztowaniem, będą także mieć ochotę na tańce i hulanki na parkiecie, toteż warto tę kwestię bardzo starannie przemyśleć. Przede wszystkim będziemy musieli w tym przypadku podjąć decyzję w zakresie tego, czy za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie DJ puszczający muzykę z odtwarzacza, czy też może zdecydujemy się na muzykę na żywo odgrywaną przez jeden z wielu zespołów weselnych. W każdym bądź razie musimy tutaj podjąć w tym zakresie decyzję, która zaważy na całej imprezie weselnej.

Różnice pomiędzy zespołem weselnym a DJ-em.

Musimy tutaj oczywiście uwzględnić kwestię tego, iż pomiędzy oprawą serwowaną przez zespoły muzyczne a DJ-ów, będziemy mieć do czynienia z dość sporymi różnicami. Przede wszystkim DJ na wesele Bielsko będzie nam gwarantować muzykę popularną w jej oryginalnym wykonaniu, zaś zespół weselny będzie nam tę muzykę odtwarzać na żywo. Oczywiście znajdą się zarówno zwolennicy jednego, jak i drugiego rozwiązania, wobec czego, nie możemy jednoznacznie stwierdzić które rozwiązanie będzie lepsze. Każde ma swoje plusy i minusy. Wartym podkreślenia jest także fakt, iż DJ na wesele będzie z całą pewnością rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, niż najem całego zespołu. Co również istotne, w przypadku zespołów weselnych, będziemy musieli zagwarantować sporych rozmiarów scenę dla zespołu, i to tym większą i więcej członków będzie w zespole. Choć tutaj akurat większość zespołów jest trzy lub czteroosobowych. Niemniej jednak DJ na wesele w Rybniku i Katowicach zajmie nam nieporównywalnie mniejszą przestrzeń, toteż możemy skorzystać z jego usług nawet w mniejszych lokalach przy bardziej kameralnych imprezach weselnych.

Pozostałe kwestie związane z weselem.

Warto tutaj także zwrócić uwagę na kwestię tego, ile pozostanie nam miejsca na sali do tańców, które stanowią przecież nieodłączny element polskiego wesela. Musimy tak dobrać wszystkie aspekty, aby na sali weselnej mogło się jednocześnie bawić przynajmniej 75% wszystkich zaproszonych gości. Wracając jeszcze do kwestii samego DJ-a na wesele czy też zespołu muzycznego. Bardzo ważną kwestią będzie w przypadku ich doboru, kwestia repertuaru. Jakby przecież nie patrzeć, w naszej polskiej tradycji weselnej nie może w repertuarze zabraknąć największych szlagierów nurtu muzyki disco-polo. Do tego musimy także uwzględnić najważniejsze przeboje polskiego rocka lat 80-tych i 90-tych, bowiem ten rodzaj muzyki najlepiej pasuje do naszych imprez weselnych. Jednym słowem trzeba być dość uważnym podczas organizacji wesela, szczególnie podczas planowania oprawy muzycznej wesela. Będzie ona bowiem przekładać się bezpośrednio na kwestie związane z poziomem dobrej zabawy a to w przypadku wesela jest zawsze kwestią najważniejszą.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=