Odkurzanie domu czy mieszkania to jedna z podstawowych czynności podczas sobotnich porządków. W przypadku niektórych rodzin odbywa się nawet częściej, np. ze względu na małe dzieci, zwierzęta lub gdy któryś z domowników jest alergikiem. W ostatnim czasie alternatywą dla tradycyjnych odkurzaczy stały się odkurzacze bezprzewodowe. Sprawdź, jakie są ich największe zalety.

1. Wygodne sprzątanie w każdym miejscu

Największą zaletą, jaką mogą pochwalić się odkurzacze bezprzewodowe, jest to, że sprzątanie jest dużo wygodniejsze. Urządzenie jest poręczne i lekkie, dlatego odkurzanie nawet dużej powierzchni nie sprawia problemu. Komfort pracy jest znacznie lepszy niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Nie musisz poruszać się jedynie w zasięgu gniazdka lub stale przekładać kabla, aby odkurzyć kolejne pomieszczenia. Wystarczy włączyć odkurzacz i w łatwy oraz szybki sposób możesz pozbyć się z podłogi, kurzu, brudu i roztoczy.

2. Brak plączącego się pod nogami kabla

Kolejną zaletą odkurzaczy bezprzewodowych jest oczywiście brak kabla. Ile razy zdarzyło Ci się, że kabel podczas odkurzania plątał Ci się pod nogami, a tym samym utrudniał sprzątanie i podnosił poziom irytacji? Jeśli ta sytuacja jest Ci znana, to urządzenie bezprzewodowe jest doskonałym rozwiązaniem. Zapomnij o kablu ciągnącym się za odkurzaczem i utrudniającym poruszanie się po pomieszczeniu.

3. Brak ryzyka wyrwania gniazdka

Zaletą jest również inna kwestia związana z kablem. Tradycyjne odkurzacze często przyczyniają się do gorszej kondycji gniazdek w domu. Jak to się dzieje? Wystarczy, że za mocno pociągniesz odkurzacz, a całe gniazdko może zostać wyrwane. Odkurzacze bezprzewodowe nie sprawią takiego problemu. Sprzątanie bez kabla jest znacznie bardziej komfortowe.

4. Oszczędność pieniędzy

Korzystając z odkurzaczy bezprzewodowych, nie musisz inwestować w worki, tak, jak w przypadku tradycyjnych urządzeń. Odkurzacze bez kabla mają specjalny zbiornik, w którym zbierają się zanieczyszczenia. Jest to element do użytku wielorazowego – wystarczy go opróżnić, a następnie umieścić z powrotem w odkurzaczu.

5. Wygodne przechowywanie

Odkurzacze bez kabla, jakie oferuje np. sklep Wdomu24.pl są niewielkich rozmiarów. Dzięki temu znacznie łatwiej jest je przechowywać niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią w mieszkaniu, nie masz garażu, piwnicy czy schowka na tego typu urządzenia, to odkurzacz bezprzewodowy doskonale się sprawdzi. Ze względu na swoją konstrukcję zmieścisz go nawet w niewielkiej szafie.

TAGI
Wpisane w: Narzędzia     Tagi:

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=