Harkila kurtka pro hunterUbrania myśliwskie na sezon zimowy, powinny charakteryzować się utrzymywaniem ciepła na odpowiednio wysokim poziomie. Dlatego też, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj samodzielne skompletowanie całego zestawu. Chodzi tutaj głównie o to, iż będziemy mieć pełną kontrolę nad wszystkimi kwestiami związanymi z funkcjonalnością poszczególnych elementów zestawu. W tym zakresie będzie to przede wszystkim solidna kurtka dla myśliwego, polory myśliwskie, spodnie i obuwie myśliwskie. Ostatecznie warto także przemyśleć możliwość zakupu bielizny termalnej i innych elementów, które zapewniać dogodne warunki do polowania nawet w środku sezonu zimowego.

Solidna, ciepła i funkcjonalna kurtka dla myśliwego.

Jednym z kluczowych elementów zestawu odzieży na zimę, będzie rzecz jasna kurtka dla myśliwego. Powinna ona spełniać konkretne wymagania. Przede wszystkim należy zadbać o to, aby była starannie dopasowana do ciała myśliwego. Poza tym musi także charakteryzować się innymi zaletami. Powinna być pokryta zewnętrznie odpowiednią membraną. Może to być na przykład najlepsza na chwilę obecną membrana goretex, gwarantująca pełną wodoodporność kurtki. Ponadto, membrana ta zapewnia także ochronę przed wiatrem. Jednym słowem kurtka dla myśliwego z membraną, będzie podnosić znacznie komfort termiczny, nie dopuści do przemoczenia ani przewiania ciała. Jest to więc dobre rozwiązanie nie tylko na pogodę deszczową, ale także na sezon zimowy, gdzie przecież topniejący śnieg może doprowadzić do przemoczenia odzieży.

Kurtka dla myśliwego powinna charakteryzować się także odpowiednią funkcjonalnością. Aby jednak to osiągnąć, należy starannie przejrzeć wszystkie dostępne obecnie kurtki. Każdy z myśliwych będzie bowiem mieć swoje predyspozycje w tym zakresie. Każdemu będą odpowiadać inne układy kieszeni. Warto tutaj starannie przejrzeć wszystkie dostępne kurtki, aby ostatecznie wybrać tę, która w największym zakresie będzie spełniać nasze wymagania.

Polary myśliwskie na zimę.

Aby zapewnić sobie jeszcze lepszy i wyższy poziom komfortu termicznego, warto także zadbać o kwestie odzieży dodatkowej. W tym zakresie bardzo dobrze będą sprawdzać się wszelkiego rodzaju . Tego typu odzież sprawdza się zarówno na najgorsze mrozy, jak i na dni lżejsze pogodowo. W środku zimy, polary myśliwskie będą idealne do założenia pod kurtkę. W sezonie wiosennym i jesiennym zaś, mogą stanowić samodzielne, wierzchnie okrycie. Oczywiście powinniśmy zwrócić uwagę na kwestię tego, iż nie wszystkie polary myśliwskie, będą tak samo dobre. Warto poświęcić nieco więcej czasu na to, aby wybrać rozwiązanie w tym zakresie idealne. Jeśli mamy zamiar korzystać z polaru jako indywidualnego okrycia wierzchniego, warto aby był wykończony z zewnątrz membraną wodoodporną. Zapewni nam to ochronę przed deszczem, który przecież stanowi jedno ze zdecydowanie największych zagrożeń w czasie wiosennego czy też jesiennego polowania.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=