Dziś firmy wykorzystują różnego rodzaju etykiety, które będą mogły pomóc nam w identyfikacji różnego rodzaju towarów dzięki temu z pewnością o wiele łatwiej będzie nam zarządzać magazynem. Odpowiednie oznaczenia, można wprowadzić w celu polepszenia zarządzania wewnątrz firmy, jak również oznaczenia dla naszych klientów. Można wykonać to w formie odpowiednich naklejek, które można za łatwością przytwierdzić do pudełka. Coraz większe wykorzystanie komputerów, z pewnością pozwala nam usprawniać wiele czynności.

Z pewnością dziś bardzo popularne są kody kreskowe. Kiedy posiadamy duże przedsiębiorstwo powinniśmy liczyć się z wszelkimi za tym idącymi następstwami. Należy również zakupić czytniki kodów kreskowych, dzięki którym szybko odnajdziemy towar na półce i szybko odczytamy etykiety. Z pewnością przyda nam się również drukarka kodów kreskowych. Nowe czytniki zaawansowane są technologicznie i dostępne w wielu odmianach modeli, z diodowym lub laserowym modułem skanującym. Przeważnie charakteryzują się następującymi parametrami posiadając 5 lat gwarancji na model diodowy, niewielka waga i małe rozmiary, odporna i ergonomiczna obudowa, zasięg odczytu z czytnika diodowego od kilku do kilkudziesięciu centymetrów, zasięg odczytu czytnika laserowego, kilkadziesiąt skanów/ sekundę, zaawansowane funkcje edycji takie jak: stopki, nagłówki, podział kodu. Naturalnie można także wprowadzić nadruki, na takich materiałach jak tabliczki znamionowe, dzięki czemu można oznakować przedmioty metalowe.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=