19775503339_fb34b4f226_zZnalezienie odpowiedniego rozwiązania w zakresie doboru kreacji odzieżowej na co dzień, stanowi dla wielu bardzo poważny problem, wynikający przede wszystkim z małej wiedzy o możliwościach wykorzystania posiadanych ubrań i dodatków. Okazuje się jednak, iż w bardzo wielu przypadkach, posiadane w szafie ubrania, przy niewielkich przeróbkach i ewentualnych dodatkach będzie można wykorzystać w tworzeniu kreacji w stylistyce boho-chic, która w ostatnim czasie się niezwykle modnym rozwiązaniem. Zobaczmy zatem, czym charakteryzować się powinna stylistyka boho-chic, oraz jakie elementy możemy wykorzystać do tworzenia tego typu kreacji. Sprawdźmy czy nasze starsze już nieco ubrania będą mogły dostać nową duszę, drugą szansę.

Podstawowe założenia stylizacji boho-chic.

W pierwszej kolejności warto sobie tutaj powiedzieć nieco więcej o samych podstawach tworzenia kreacji boho-chik, o tym, jak powinno się dobierać odzież przy ich tworzeniu, oraz jakie można zastosować dodatki, a dopiero potem poszukamy odpowiedniej odzieży w szafie, oraz sprawdzimy, gdzie można będzie dokonać zakupu ewentualnych dodatkowych elementów. Otóż w kreacjach boho-chic, perfekcyjnie sprawdzać, będą się elementy odzieży o luźnym fasonie, zwiewne, obszerne spódnice, bluzy i bluzki, długie swetry, luźne spodnie. Wszystko to powinno być utrzymane w naturalnej kolorystyce, czyli sprawdzą się tutaj kolory takie jak: oliwkowa zieleń, czerń, ziemisty brąz, biel, czy tez kremowa biel. Bardzo dobrze sprawdzają się także kolory pastelowe, nieco jesienne, bowiem perfekcyjnie podkreślają naturalność kolorystyczną. Mniej więcej w taki właśnie sposób powinna być przygotowana każda stylizacja boho-chic, jeśli chcemy, aby rzeczywiście wpisywała się kanony tego nurtu i zapewniała nam wygodę, styl, elegancję, a jednocześnie charakterystyczną dla nurtu bohemy nonszalancję.

Gdzie możemy kupić ewentualne dodatki do stylizacji boho-chic?

Bardzo trudnym do przeskoczenia problemem może tutaj być także znalezienie odpowiednich dodatków do kreacji w stylu boho-chic. Trzeba będzie tutaj dość wnikliwie przeszukać zasoby Internetu, pod kątem wyszukania sklepów internetowych, które byłyby w stanie dostarczyć nam odpowiedniej biżuterii oraz innych dodatków, które mogłyby sprawdzić się w kreacjach utrzymanych w stylistyce boho-chic. Jednym z takich sklepów może być chociażby sklep Piekiełko (http://piekielko.com/), w którym możemy dokonać zakupu przede wszystkim oryginalnej, sprowadzonej prosto z Pakistanu czy też Afganistanu, biżuterii orientalnej. Znajdziemy tutaj także niektóre elementy odzieży, jak również guziki orientalne w najróżnorodniejszych formach, które mogą posłużyć nam do wzbogacenia naszych kreacji o dodatkowe elementy i orientalny akcent. Tym bardziej, iż sklep Piekiełko nie należy do najdroższych, a sprowadzane dodatki orientalne oraz elementy odzieży można kupić w cenach już poniżej 100 PLN. Generalnie można więc powiedzieć, iż jest to sklep internetowy z przystępnymi cenami, do którego zawsze warto zajrzeć, w przypadku poszukiwania elementów dodatkowych do tworzenia kreacji utrzymywanych w stylistyce boho-chic.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=