Wydając grube tysiące na nieruchomość chcielibyśmy by była rzeczywiście wyjątkowa, prawda? Niestety, projekty architektoniczne współczesnych budynków nie rzadko pozostawiają wiele do życzenia. Architekci nie dbają o właściwe wkomponowanie budynku czy domu w istniejącą zabudowę ani też nie zbyt przejmują się wartościami estetycznymi elewacji. Głównie chodzi im bowiem o upchnięcie jak największej ilości mieszkań w jak najmniejszej przestrzeni. Nie ma się więc co dziwić, że w momencie kiedy pojawi się już jakiś atrakcyjny projekt mieszkaniowy, cieszy się on naprawdę sporym zainteresowaniem. Niestety, domy pod Warszawą i osiedla mieszkaniowe w stolicy i jej okolicach rzadko za niebanalne uznać można.

Najwięcej ciekawych inwestycji pojawia się w najmodniejszych miejscowościach: takich jak Konstancin , Wilanów czy Nadarzyn. Tutaj inwestorzy wiedzą, że bez atrakcyjnego wizualnie projektu, sprzedaż się nie uda. Z tego powodu powstają tu takie projekty, które są w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagającego nabywcę. Duże przeszklenia, wygodne aranżacje przestrzeni, możliwość własnej aranżacji, dobre jakościowo materiały elewacyjne i nietypowe linie architektoniczne – oto zalety jakie mają apartamenty Konstancin i Wilanów.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=