torba myśliwskaKażdy myśliwy potrzebuje solidnego ekwipunku na polowanie. Nie da się ukryć, iż bez ekwipunku, raczej nie będzie bezpiecznego i wydajnego polowania. Poza tym trzeba jeszcze mieć gdzie ten ekwipunek nosić, do czego przyda się solidna myśliwska torba skórzana. W końcu nie wszystkie elementy ekwipunku będzie można nosić przytroczone do paska. Niekiedy zajdzie koniecznością zmagazynowania pewnych jego elementów. W tym celu lekka, solidna torba myśliwska do przewieszenia przez ramię będzie rozwiązaniem wręcz idealnym. Przyjrzyjmy się wobec tego, jakie mamy opcje w tym zakresie.

Myśliwska torba skórzana i jej zalety.

Przede wszystkim trzeba tutaj z góry zaznaczyć, iż torba myśliwska powinna być skórzana. Naturalna skóra zagwarantuje nam wysoki poziom wytrzymałości torby, a to bardzo ważne. Szczególnie dla myśliwego, który będzie ją eksploatować w stosunkowo trudnych warunkach. Bardzo dobrze prezentuje się tutaj torba LAKE marki 2WOLFS, która co prawda jest stosunkowo kosztowna, jednakże bardzo dobra. Cena zakupu tego typu torby myśliwskiej wynosi 479 PLN w sklepie myśliwskim dolasu.pl. Jednakże musimy przyznać, iż posiada bardzo wiele zalet, dla których warto wyłożyć takie pieniądze.

  • Jest lekka i wygodna w eksploatacji.
  • Wykonana z naturalnej, wysokiej jakości skóry.
  • Wyposażona w dwie oddzielnie zapinane komory oraz 6 ładownic na amunicję kal 12.
  • Posiada regulowany, skórzany pasek wzmocniony podszyciem materiałowym.
  • Szerokość: 28 cm, wysokość: 24 cm.

Widzimy więc dość wyraźnie iż jest to bardzo dobra i funkcjonalna myśliwska torba skórzana, które posiadanie sprawi wiele radości. Przede wszystkim zaś, pozwoli na przenoszenie poręcznego ekwipunku, czy też nawet prowiantu na wyprawy myśliwskie.

Gdzie kupić torbę myśliwską?

Jak już wspomnieliśmy, tego typu torby myśliwskie znajdziemy w internetowym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Jednakże podobne torby myśliwskie ze skóry znaleźć można będzie także w innych sklepach. Każda z nich będzie się charakteryzować innymi wymiarami i funkcjonalnością. Warto więc starannie przejrzeć wszystkie z nich, aby wybrać tę, która będzie się spisywać zdecydowanie najlepiej. W końcu, każdy z myśliwych będzie mieć swoje upodobania w tym zakresie. Każdemu trzeba będzie więc dobrać nieco inną torbę skórzaną.

Podsumowanie

Reasumując, trzeba przyznać, iż dobra, lekka, myśliwska torba skórzana to bardzo dobry nabytek dla każdego z myśliwych. Przede wszystkim zapewni komfort przenoszenia niektórych elementów ekwipunku, jak i dodatkowej amunicji. Jest to więc bardzo poręczna i funkcjonalna torba dla myśliwych, która z całą pewnością przyda się każdemu na polowaniu. Może i nie należy do najtańszych, niemniej jednak jest bardzo solidnie wykonana. Z całą pewnością przetrwa nieco dłużej niż tylko jeden sezon, co należy uznać za jej niewątpliwą zaletę.

TAGI
Wpisane w: Myślistwo     Tagi:

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=