Warning: stripcslashes() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/all_in_one_seo_pack.php on line 89
Wysyłka towarów kurierem a bezpieczeństwo towarów. | AMarket.pl, market aktualności...
Warning: stripcslashes() expects parameter 1 to be string, array given in /wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/all_in_one_seo_pack.php on line 142

stretch1Jednym ze zdecydowanie najważniejszych aspektów prowadzenia sprzedaży wysyłkowej, jest odpowiednie podejście do kwestii wysyłki towarów oraz ich bezpieczeństwa podczas tej wysyłki. Jest to o tyle istotne, że każdy praktycznie towar wysyłany jest w tym przypadku za pośrednictwem poczty lub też przesyłek kurierskich, a co za tym idzie, musimy bardzo starannie i przede wszystkim poprawnie zapakować nasze wysyłki, aby w trakcie transportu nie doszło do jakichkolwiek uszkodzeń. Zobaczmy wobec tego, w jaki obecnie sposób najczęściej pakowane są przesyłki kurierskie, aby mogły być one jeszcze bardziej bezpieczne, a do klientów zawsze docierały w jednym kawałku.

Wysyłka paczek mniejszych

W przypadku wysyłki mniejszych paczek, zawierających w sobie produkty niezbyt duże i niezbyt ciężkie, możemy zapewnić sobie ich bezpieczeństwo poprzez odpowiednie ich zabezpieczenie wewnątrz paczki poprzez zastosowanie folii pęcherzykowej. Wystarczy w tym celu, przed włażeniem do opakowania, sam produkt starannie owinąć folią pęcherzykową, a następnie, pozostałe w opakowaniu wolne miejsce wypełnić innymi elementami wypełniającymi takimi, jak chociażby styropian, czy też skrawki kartonowe. Przy zastosowaniu odpowiednio twardego kartonu głównego, folia pęcherzykowa powinna być bardzo dobrym i w zupełności wystarczającym zabezpieczeniem, nawet bardzo wrażliwych i dość kosztownych przedmiotów. Oczywiści samą paczkę także trzeba będzie dodatkowo zabezpieczyć, a co za tym idzie, trzeba będzie zastosować dodatkowe rozwiązania w postaci folii stretch, która powinna tutaj wystarczająco wzmocnić sam karton i zabezpieczyć go przed przypadkowym otwarciem podczas transportu. Same oklejenie taśmą klejąca raczej na niezbyt wiele się zda, toteż powinniśmy skorzystać z możliwości, jakie dają nam w tym przypadku małe folie stretch mini-wrap, nieco mniejsze od standardowych folii stretch, aczkolwiek tak samo wytrzymałe i poręczne w zastosowaniu.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Musimy jednakże pamiętać także o kilku istotnych kwestiach dotyczących samego procesu pakowania produktów do wspólnych opakowań. Przede wszystkim, powinniśmy zawsze dbać o to, aby elementy cięższe znajdywały się na dole opakowania, bowiem w przeciwnym razie, mogą w trakcie transportu, na przykład podczas upadku paczki, doprowadzić do uszkodzenia innych przedmiotów, zapakowanych poniżej, a o wiele mniej wytrzymałych. Generalnie rzecz ujmując, pakowanie przedmiotów do wysyłki, nie jest tutaj niczym nadzwyczaj skomplikowanym, aczkolwiek musimy zadbać o to, aby towar był jak najbardziej bezpieczny, bowiem tylko dzięki temu będziemy mogli ograniczyć straty wynikające z uszkodzenia towaru w czasie przesyłki. Można więc powiedzieć, iż zastosowanie folii mini-wrap, oraz dobrej jakościowo folii pęcherzykowej, będzie dla nas rozwiązaniem wręcz idealnym, pozwalającym na rzeczywiste ograniczenie uszkodzeń transportowych, które będą zawsze generować dodatkowe koszty po stronie przedsiębiorstwa.

TAGI

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=