wczasy odchudzające_2Nasz współczesny tryb życia, raczej nie sprzyja utrzymaniu zdrowia i dobrej linii. Z reguły przesiadujemy, co najmniej 8 godzin w biurze, przed komputerem, a w drodze do domu na szybko kupujemy Fast fooda, bo po prostu nie mamy czasu na gotowanie normalnych obiadów. Wobec tego też, nasz organizm odpowiada w adekwatny sposób i nadmierne ilości tłuszczu gromadzą się systematyczni tu i tam. Niemniej jednak jest zawsze jakaś opcja, aby te niepotrzebne kilogramy stracić i to nawet podczas urlopu. Wcale nie oznacza to też, że nasz urlop będzie wyglądał jak obóz zagłady, z kiepskim jedzeniem i wytężoną pracą przez 16 godzin na dobę. Wystarczy poszukać odpowiednich turnusów wypoczynkowych z programem odchudzania a zaraz można się przekonać o co w tym wszystkim chodzi.

Podstawowe założenia turnusów odchudzających.

Przede wszystkim trzeba sobie tutaj powiedzieć, na czym takowe wyjazdy polegają i skąd bierze się ich wysoki poziom skuteczności. Otóż w trakcie wyjazdu na tygodniowy turnus z programem odchudzającym, będziemy mieć odpowiednio przystosowaną do naszego organizmu dietę, oraz zestaw niezbędnych ćwiczeń. Bardzo ważne jest tutaj także to, abyśmy jednak przestrzegali ustaleń wstępnych i diety, bowiem jakiekolwiek podjadanie będzie automatycznie negatywnie wpływać na efektywność programu. Wcale nie warto także zakładać iż będziemy całymi dniami zajadać się sałatą. Takie myślenie wynika z błędnego przekonania, iż tyjemy jedząc mięso i tłuszcz, a jest to po prostu, najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Tyjemy przez nadmierne spożywanie węglowodanów czyli cukrów. Wynika z tego, iż możemy przytyć nawet na samych owocach, choć w tym przypadku chodzi raczej o węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, czyli białe pieczywo, ziemniaki itp. w wyniku spożywania takich pokarmów dochodzi do szybkiego ich przetworzenia na energię, której nie potrzebujemy, a organizm musi coś z ta nadwyżką zrobić. Więc magazynuje ją w postaci tłuszczu, który potem ciężko spalić, aczkolwiek nie jest to niemożliwe. Dlatego też, dobrze dobrana i przede wszystkim przestrzegana dieta będzie tutaj kluczem do sukcesu.

Pozostałe rozwiązania urlopowe.

Oczywiście dieta i przygotowane przez instruktora ćwiczenia to nie wszystko. Typowe tygodniowe turnusy wypoczynkowe zawierające program odchudzania zapewniają nam także możliwość skorzystania z innych aktywności, tym bardziej jeśli odbywają się w górskich miejscowościach wypoczynkowych. Możemy przecież zawsze wyruszyć na szlak celem zdobycia okolicznych szczytów górskich. Możemy sobie wypożyczyć rowery górskie i wybrać się na wyprawę szlakami widokowymi. Rozwiązań w tym zakresie mamy stosunkowo sporo, a każde z nich będzie dodatkowo wpływać na możliwość utraty wagi i spalenia zmagazynowanego tłuszczu. Najważniejsze będzie jednak nasze samozaparcie i mocne pilnowanie się przed jakimikolwiek podjadaniem. Dieta, ustalona na cały pobyt przez profesjonalnego dietetyka, powinna być jak najstaranniej przestrzegana, bowiem tylko dzięki temu będziemy mogli dostarczyć do organizmu niezbędne składniki, a jednocześnie zagwarantować sobie, iż nie będzie on w dalszym ciągu magazynować energii pod postacią tłuszczu.

TAGI

Warning: Use of undefined constant cloogooq - assumed 'cloogooq' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/pager-10/single.php on line 79

Musisz byą zalogowany aby komentowaą.

=